top of page

Kompaktors K2

BEWO kompaktora modelis K2 ir vēl agresīvāks. Tam ir vairāk regulēšanas iespēju un ar to var sastrādāt augsni precīzā dziļumā (līdzī 10 cm), kas ir būtisks priekšnosacījums reti izsējamo sēklu (kukurūza, rapsis, pupas, zirņi, bietes u.c.) vienmērīgai un vienlaicīgai sadīgšanai, tādējādi novēršot konkurenci starp augiem dažādās to attīstības stadijās. 

BEWO K2 kompaktors nodrošina aruma izlīdzināšanu, virskārtas sastrādi un drupināšanu precīzā dziļumā.

Šie augsnes apstrādes agregāti tiek ražoti 2,4,6,8 metru platumā. 

K2 darbības zonas

BEWO K2 kompaktora pamatā ir 4 darbības zonas, kuras nodrošina augsnes apstrādi precīzā dziļumā, irdināšanu, drupināšanu un izlīdzināšanu.

K2 darbības zonas

K2 darbs uz lauka 

K2 darbs uz lauka

K2 klientu atsauksmes. 

LLU mācību un pētījumu saimniecības direktors INDULIS IEVIŅŠ par BEWO kompaktoriem :

 

"BEWO AGRO jaunais kompaktors ir iznācis vēl veiksmīgāks par iepriekšējo modeli, kuru saimniecība pāris gadus iepriekš jau tika iegādājusies un veiksmīgi izmantojusi arumu apstrādē. Jaunais agregāts sevi labāk uzrāda apstrādājot mitru un nevienāda sastāva augsni. Ja iepriekšējam modelim kultivatora zariem bija tendence paraut uz augšu mitrākus kunkuļus smagākas augsnes apgabalos, tad jaunais modelis nogriež augsnes viskārtu noregulētajā dziļumā un neveicina augnsnes kunkuļu rašanos. Mitru arumu piespiež, taču nesablīvē. Sējumi sadīgst vienmērīgāk. Vienkāršs, efektīvs agregāts par saprātīgu cenu."

K2 klientu atsauksmes
K2 BEWO AGRO zemes apstrādes tehnika.

K2 pieejamie modeļi:

K2 pieejamie modeļi un tehn.spec.
K2 kompaktors
bottom of page