top of page

Par mums

Par mums 

Pēc pasūtītāja vēlmēm izgatavojam augsnes apstrādes agregātus - kompaktorus. Tie ir konstruēti, pārbaudīti un pilnveidoti Latvijas laukos kops 1933. gada. Šie kompaktori ir lieliski piemēroti gan mūsu augsnes tipiem, gan klimatiskajiem apstākļiem, gan mūsu tradicionālajām augsnes apstrādes tehnoloģijām.

Vēsture
  1. BEWO pirmsākumi ir meklējami tālajā 1992. gadā, kad Almands Bartuševics (SIA BEWO AGRO galvenais inženieris) nodibināja Z/S Bites. Ar laiku Z/S Bites saimniecība auga un radās nepieciešamība pēc zemes apstrādes tehnikas, kura piemērota Latvijas apstākļiem.

  2.  1995. gadā tika izgatavota pirmā šļūce, kuru izmantoja lai apstrādātu Z/S Bites laukus.

  3. Līdz 2009. gadam šlūce tiek pilnveidota. Par Z/S Bites radīto agregātu parādās interese arī kaimiņu zemniekiem. Tiek pādots pirmais K1M8 kompaktors.

  4. 2010. gadā tiek dibināts SIA BEWO AGRO.

  5. 2013. gadā SIA BEWO AGRO pārdod simto K1 kompaktoru.

  6. 2013. gadā SIA BEWO AGRO izgatavo pirmo K2M8 kompaktoru.

  7. 2015. gadā SIA BEWO AGRO pārceļ savu ražotni uz Talsiem. 

BEWO klienti. 

BEWO lauksaimniecības tehnika atrodama vairāk kā 200 zemnieku saimniecībās visā Latvijā. Tehnikas vienības izgatavojam uz pasūtījuma. Tās piedāvājam, kā mazām, tā arī ļoti lielām saimniecībām Latvijā. 

LLU mācību un pētījumu saimniecības direktors INDULIS IEVIŅŠ par BEWO kompaktoriem :

 

"BEWO AGRO jaunais kompaktors ir iznācis vēl veiksmīgāks par iepriekšējo modeli, kuru saimniecība pāris gadus iepriekš jau tika iegādājusies un veiksmīgi izmantojusi arumu apstrādē. Jaunais agregāts sevi labāk uzrāda apstrādājot mitru un nevienāda sastāva augsni. Ja iepriekšējam modelim kultivatora zariem bija tendence paraut uz augšu mitrākus kunkuļus smagākas augsnes apgabalos, tad jaunais modelis nogriež augsnes viskārtu noregulētajā dziļumā un neveicina augnsnes kunkuļu rašanos. Mitru arumu piespiež, taču nesablīvē. Sējumi sadīgst vienmērīgāk. Vienkāršs, efektīvs agregāts par saprātīgu cenu."

BEWO jaunumi. 

1. BEWO piedalīsies 26. starptautiskajā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstādē "Pavasaris 2018". 

bottom of page